Reklama GoogleStrony związane z hasłem 'szkolenia':

 • Kursy pierwszej pomocy Bydgoszcz »

  Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy w Bydgoszczy i okolicach prowadzi wiele firm o zasięgu regionalnym, lokalnym i krajowym. Część z tych firm zatrudnia prawdziwych specjalistów, fachowców w dziedzinie ratownictwa medycznego. To właśnie z usług takich firm warto korzystać i zlecać im szkolenia w zakresie pierwszej pomocy. Nabór na kurs pierwszej pomocy w Bydgoszczy jest prowadzony w sposób ciągły, więc warto wysłać zgłoszenie i się zapisać. Jeśli trafisz na grupę, będziesz miał szkolenie z ratowania życia w niższej cenie. Każdy kto zgłosi grupę otrzyma dużą zniżkę. Pamiętać trzeba też o tym że bez umiejętności podstawowych czynności resuscytacji nie można uratować człoweika który jest w stanie nagłego zatrzymania krążenia. Wbrew obiegowym opiniom nie jest to śmierć kliniczna, ponieważ taki człowiek wciąż żyje i ma szansę dopóki będzie prowadzona skuteczna akcja ratownicza.

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sonel S.A. - Przyrządy pomiarowe »

  Uprzejmie zagrzewamy do zaznajomienia się z obszerną propozycją przedsiębiorstwa SONEL ? popularnego wytwórcy wysokiej jakości elektronicznych narzędzi pomiarowych. Oferta zakładu zwrócona jest w głównej mierze do firm elektrycznych, stacji diagnostycznych czy do użytku domowego. Jednym z najbardziej znanych sprzętów sygnowanych emblematem marki SONEL jest kamera termowizyjna, stosowana przy istotnych i dystansowych pomiarach temperatur narzędzi. Spółka oferuje swoim użytkownikom też systemowy montaż elektroniki i układów scalonych modułami THT i SMT, a dla łakomych profesjonalnej wiedzy przygotowywane są również rozliczne szkolenia termowizja. SONEL to sprawdzony kontrahent w interesie i profesjonalna pomoc przy pracy z elektrycznością.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Wartość dodana - w ramach realizacji badań Mystery Shopper niejednokrotnie zapewniamy naszym Klientom bezpłatnie szereg dodatkowych usług. Jako firma szkoleniowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy handlowego. Po wykonanym badaniu tworzymy raport, który okazuje mocne i słabe strony celów sprzedażowych. Na podstawie raportu tworzymy program doradczy. Wartość dodana - w ramach realizacji badań Mystery Shopper niejednokrotnie wytwarzamy naszym Klientom za darmo szereg dodatkowych działań. Jako firma treningowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy handlowego. Po wypełnionym badaniu tworzymy raport, który to akcentuje mocne tudzież słabe strony procesów biznesowych. Na podstawie raportu realizujemy program doradczy. Wartość dodana - w ramach realizacji pytań Mystery Shopper niejednokrotnie dostarczamy naszym Klientom za darmo szereg dodatkowych usług. Jako firma treningowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy sprzedażowego. Po dokonanym badaniu tworzymy raport, który to uwidocznia mocne tudzież słabe strony celów biznesowych. Na podstawie raportu sporządzamy program doradczy.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.palacwkonarach.pl | konferencje Busko Zdrój »

  Czy chciałbyś wypocząć w otoczeniu malowniczych terenów na obszarze województwa świętokrzyskiego? Czyste powietrze, wszechobecna zieleń i również śpiew ptaków... Czy może być coś piękniejszego? Pałac w Konarach zaprasza! To idylliczne położenie znakomicie sprawdzi się w trakcie rodzinnego wypoczynku, organizacji różnego typu uroczystości tj. wesela, komunie, chrzest. Nasz hotel to połączenie luksusu a także elegancji, pięknego pałacowego stylu a oprócz tego wykwalifikowanej i miłej obsługi. Do dyspozycji gości oddajemy 20 pokoi, jedno oraz dwuosobowych (w tym dla osób niepełnosprawnych). Do każdego pokoju przynależy owszem łazienka. Poza tym w pokojach czynny jest internet, TV i również klimatyzacja, zaś na terenie obiektu basen, sauny, siłownie, itp. Zapraszamy serdecznie miłych Gości do odwiedzin naszego hotelu.

  Data dodania: 21 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Teoria prawa jazdy Stalowa Wola. Szkolenie kierowców Stalowa Wola »

  Szkoła jazdy Stalowa Wola to jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych ośrodków w Polsce. Posiadamy najwyższej klasy nauczycieli, którzy wiedzą jak uczyć i dobrze jeździć oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę zarządzającą, która dba o najwyższą jakość usług i zadowolenie Kursantów. MOTOS to nowoczesna firma z tradycjami. Posiadamy w pełni skomputeryzowaną salę wykładową, w której Kursanci mogą ćwiczyć testy w identyczny sposób w jaki będą zdawać na egzaminie Państwowym. Flota samochodowa jest nowa i w pełni sprawna, spełnia wszelkie wymogi stawiane przez przepisy. Auta używane w naszej firmie są takie same jak te w placówkach WORD. Zapraszamy serdecznie na szkolenie na prawo jazdy Stalowa Wola to nasza specjalność i główna działalność firmy. Zajmujemy się tym od czternastu lat i jesteśmy w tym specjalistami, dzięki temu MOTOS uzyskał opiekę Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie. Naszym plusem jest ogromna zdawalność kursantów. Pozytywną opinie o naszej firmie możesz zasięgnąć wśród rodziny i znajomych. Wyedukowaliśmy prawie 38 000 osób wiec na pewno ktoś z nich był wcześniej naszym uczniem. Jesteśmy pewni że miło nas wspominają. Ważnym aspektem działalności naszej firmy jest również kwalifikacje zawodowe Stalowa Wola. Do naszych obowiązków podchodzimy z pasją i zamiłowaniem aby w jak najlepszy sposób przeszkolić kursantów, w końcu od tego może w przyszłości zależeć ich bezpieczeństwo na drodze... Na jazdy można umówić się w dowolnym odpowiadającym Państwu terminie również w soboty i święta więc niema problemu jeśli ktoś pracuje lub studiuje; dostosujemy się do Was. Uczniów odbieramy z pod domu a po lekcji odwozimy. Serdecznie zapraszamy - na pewno będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie ISO »

  Prezentujemy firmę która para się szkoleniami i wdrożeniami w bardzo obszernym zakresie, można w naszym przedsiębiorstwie zrealizować certyfikat ISO. Jest to oferta, którą oferujemy w bardzo rzetelny sposób. Warto zastanowić się nad szkoleniami i podnosić ciągle swoje kwalifikacje. Działania takie z pewnością wpłyną na podniesienie naszych zarobków, przyczynia się do awansu. Wybierając którekolwiek szkolenie iso podnosimy swoje umiejętności i z pewnością będziemy mogli zapewnić sobie lepszą pracę, oraz większe kwalifikacje zawodowe, tak niezbędne w dzisiejszych czasach. Kluczowa jest dla nas efektywność dokonanych wdrożeń jak również szkoleń. Szkolenia ISO są bardzo obszernym zagadnieniem, ale nie każdy oferuje usługi w taki przystępny sposób. Szkolenia ISO, które przeprowadzamy dostępne są w wielu miastach polski w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się zarazem usługami jak wdrażanie ISO. Możemy pochwalić się znaczną ilością skutecznych wdrożeń. Wdrożenia ISO są niezwykle popularne, a nasza jednostka wdraża je w całej Polsce.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • wellavil.pl - wczasy »

  Chcemy państwu zaoferować idealne miejsce na spędzenie swojego urlopu. Jedną z sposobów jakie Wy macie są wakacje na mazurach. Dzięki naszej katalogu usług/produktów ze 100% pewnością będą państwo zadowoleni. Według mojej opinii nie należy na wakacjach oszczędzać ponieważ w ten metodę możecie państwo wydać pieniądze i otrzymać usługę, z której będziecie państwo niezadowoleni. Urlopy są zbyt krótkie aby oszczędzać na nich ponieważ o ile chcemy odpocząć to musimy mieć do tego dobre uwarunkowania. W końcu w ciągu roku na urlopy posiadamy z tydzień maksymalnie dwa. I jeżeli już niestety zmarnujemy ten czas to nasz urlop będzie niewykorzystany a my zamiast odpocząć będziemy mieli poczucie zmarnowanych pieniędzy. W związku z tym zapraszamy serdecznie do wyboru naszych domków a bez wątpienia otrzymają państwo idealne miejsce aby spędzić spersonalizowane wakacje.

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Krosno »

  Ucząc się języków obcych rozwijamy własne umiejętności. W szkole językowej Active-Learning z Krosna stawiamy na komunikację i uczymy przede wszystkim jak poradzić sobie w danej sytuacji w obcym kraju. Kursy językowe z Krosna to nie tylko nauka nowych słówek, konstrukcji zdań i używanie czasów.
  Oferujemy naukę języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Nasze zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych trzyosobowych grupach, co wyróżnia nas spośród innych szkół językowych w Krośnie. Nasi lektorzy dojeżdżają także do uczniów.
  Active-Learning to nie tylko szkoła językowa. Zajmujemy się także organizacją szkoleń komputerowych z zakresu obsługi komputera oraz wybranych programów. Każdy kurs oparty jest na praktycznej pracy z komputerem. Terminy zajęć ustalamy z każdym klientem indywidualnie według Państwa dyspozycyjności.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • kursy »

  Jeszcze zupełnie do nie tak dawna mnogość osób kursy trenerski mniemało za coś bezprzykładnie daremnego i nie całkowicie potrzebnego w stosowaniu w czasie wykonywania swojej pracy. Mimo to po wprowadzeniu fachowych kształceń oferujących wyróżniające przygotowanie w programie trenerskim dla osób pragnących posiadać miarodajne, nieraz dosyć nie normalne umiejętności w danym kierunku, zamiłowanie kursami dość znacznie się zmieniło. W dniu współczesnym kursy tego wariantu są odpowiednio przygotowywane w podobny sposób dla kadry zarządzającej dana jednostką, czyli dla je prezesa, prezesów strukturalnych oraz majstrów lepszego stopnia pojedynczych działów jednostek. Coraz częściej z rozwiązań znajdujących się programie wychowawczym wykorzystują nawet sami posiadacz jednostek, naturalnie jeśli wpierw się zgłoszą na danego typu szkolenie instruktażowe. Bezspornie nie oznacza to, że osoby, które w pełni i doskonale spełniają się w swoim zawodzie nie mogą skorzystać z opcji, jakie oferuje im dopełnianie kursu. Każdy wydajnie zorganizowany kurs trenerski może być wykorzystany i przez jednostek, jakie są rzecznikami samorządów, przeróżnego rodzaju urzędów oraz instytucji administracyjnych i globalnych. Niezmiernie często po możliwości, jakie oferują poszczególnego rodzaju kursy sięgają także politycy i inni działacze. Kończenie kursu, bowiem zapewnia stanie się prawdziwym mistrzem w swojej kategorii i doskonale poprawiać swój wizerunek i umiejętnie nawiązywać komunikacje miedzy humanitarną.

  Data dodania: 21 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://msz.czest.pl/ »

  Masaż to nie tylko doskonały element relaksu i odprężenia, ale również doskonale działający na krążenie zabieg, który może być realizowany w przeróżnych formach i być czynnikiemnieodłącznym w procesie relaksu po ciężkim dniu w pracy. czy męczącym tygodniu przepełnionym obowiązkami. Zainteresowanie profesjonalnie wykonanym masażem nieustannie rośnie, dlatego też bardzo często dąży się do tego, aby masaż zrealizować w sposób jak najbardziej skuteczny i w pełni zgodne z umówionymi technikami. Kształcenie w zakresie techniki masażu które proponujemy, to świetna forma nabywania praktycznych, a jednocześnie również bardzo znaczących teoretycznych informacji w dziedzinie poszczególnych rodzajów masażu. Wykwalifikowana kadra prowadzących o najwyższym stopniu doświadczenia, z radością udzieli koniecznych informacji pomoże w dokonaniu właściwych wyborów zawodowych. Oferujemy również inne kierunki, takie jak kosmetolog, farmaceuta i inne.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opłaty środowiskowe, »

  EKOOKNO to doświadczona i rzetelna firma usługowa, która proponuje swoim nabywcom najwyższej jakości warsztaty bhp w bardzo konkurencyjnych cenach. Kursy organizujemy w miejscowości Wałbrzych. Możemy pochwalić się nie tylko bardzo dużym doświadczeniem, lecz też wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasze kompleksowe warsztaty bhp oraz polecają je swoim znajomym. Nasze oferta skierowana jest zarówno do firm jak również nabywców prywatnych. Zatrudniamy dobrych szkoleniowców na rynku dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić nadzieje dosłownie najbardziej wymagających kontrahentów. Pełna propozycja naszych szkoleń zawartą jest na naszej stronie www ekobhp. eu do której odwiedzenia bardzo serdecznie zapraszamy. O ile od dłuższego czasu poszukiwali Państwo najwyższej klasy szkoleń bhp, lecz nie mogliście niestety znaleźć żadnej intrygującej oferty w niskich kosztach to nasze warsztaty niewątpliwie zaspokoją wasze oczekiwania.

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • protrener.pl »

  Poszerzając swoja wiedze akademicką właściwie często istnieje sposobność usprawnienia pewnych umiejętności praktycznych w danej wersji. Urządzane coraz częściej różnorodnego typu kursy trenerskie są w stanie, dlatego w cudowny sposób przygotować każdego zaciekawionego do pracy w zawodzie trenera.

  Oczywiście by być w stanie w późniejszym okresie wykonywać pracę, czy też dopełniać się w jakimkolwiek szczeblu w tym kierunku musimy zakończyć finalny test, dzięki któremu osiągniemy właściwe nam certyfikaty i uprawnienia. Co ważniejsze ukończenie jednego typu kursu nie krępuje nam w tym żeby brać uczestnictwo w kolejnych mniej lub bardziej zbliżonych do siebie odmianach bądź dziedzinach.

  Praktycznie w wszelkim mniej lub bardziej sprawnie planowanym kursie możliwe jest, bowiem uczestnictwo teoretyczne jak i typowo praktyczne w danym zakresie trenowań.

  Data dodania: 23 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat, szkolenia podatkowe i podatki - REWOLUCJA UMYSŁÓW Łódź. »

  Szkolenia podatkowe w firmie Rewolucja Umysłów przeprowadzane są przez wybitnych praktyków i specjalistów mających ogromne doświadczenie zawodowe oraz doskonałe przygotowanie warsztatowe. Są autorami wielu fachowych publikacji i prac.
  W czasie każdego szkolenia firma stara się zawsze zapewnić uczestnikom indywidualny dostęp do prowadzącego szkolenia. Na kursie mają Państwo możliwość wyboru najlepszego rozwiązania edukacyjnego, w tym również rozpoczęcia procesu pogłębiania wiedzy na każdym z poziomów zaawansowania.
  Zaletą szkoleń podatkowych jest ich praktyczny oraz interaktywny charakter, dzięki przyjętej metodologii szkoleń, której podstawą są przykłady, ćwiczenia i case study.

  Konsekwentny rozwój i umacnianie pozycji lidera w obszarze profesjonalnych szkoleń znalazły w 2011 roku odzwierciedlenie w ekspansji na rynek szkoleń kadrowo i prawnych. Obecnie szkolenia prowadzone są z zakresu rachunkowości, zagadnień podatkowych, wypełniania formularzy VAT i CIT oraz finansów przedsiębiorstw oraz szeroko pojętego consultingu i rachunkowości zarządczej.

  Zapraszamy Państwa z każdego zakątka kraju i z największych aglomeracji, takich jak Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań oraz Katowice.

  Data dodania: 13 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • konferencje dla nauczycieli języka angielskiego »

  Każdy kto naprawdę chce rozwijać swoją karierę z pewnością wie, że oznacza to regularne inwestowanie w rozwój swoich umiejętności. Poszerzanie posiadanych kwalifikacji jest tym bardziej niezbędne gdy ktoś pracuje w szkolnictwie. Nauczyciele języka angielskiego powinni bez ustanku poznawać nowe metody przekazywania wiedzy oraz tym samym zapewniać swoim uczniom edukację na najwyższym z możliwych poziomów. O ile kogoś interesują kursy oraz szkolenia dla nauczycieli angielskiego, to na pewno winien przyjrzeć się propozycji Elt Events. Elt Events umożliwia łatwy dostęp do kalendarza różnego rodzaju szkoleń, a oprócz tego konferencji, które są przeznaczone dla wszystkich nauczycieli języka angielskiego, którzy pragną kwitnąć w swoim zawodzie. Elt Events to bez zarzutu wyjście ażeby namierzyć wszystkie ciekawe wydarzenia w okolicy.

  Data dodania: 21 12 2019 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Kraków