Reklama GoogleBudownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Libet - producent kostki brukowej »

  Wszyscy możemy udekorować swój ogród czy werandę tak by wyglądał jak z prestiżowych katalogów czy wystaw, wystarczy właściwie zaadaptować materiały do budowy i dać się ponieść swojej fantazji. Jeśli o materiałach budowlanych mowa to trzeba zwrócić uwagę na ofertę spółki Libet, której kostka brukowa znana jest każdemu brukarzowi w naszym kraju. Jako lider w swojej specjalizacji Libet oferuje swoim kontrahentom nieprzeciętny wybór materiałów nawierzchniowych i dekoracyjnych, m. in. rozmaity bruk, płyty z piaskowca, krawężniki i sporo innych. Dla kompletnego efektu i pozyskania niespotykanej estetyki przestrzennej Libet sprzedaje również wiele naturalnych materiałów, takich jak kamień naturalny, które każdy klient może wyeksploatować na swoje potrzeby. Jeżeli cenisz sobie jakość i styl, to propozycja przedsiębiorstwa Libet jest akurat dla ciebie.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Raport oddzialywania »

  Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko jest zbiorem dokumentów, która ocenia wpływ planowanej inwestycji na środowisko naturalne. Celem takiego raportu jest wskazanie rozwiązań zarówno technologicznych jak i organizacyjnych i technicznych, które dadzą pewność, że standardy dotyczące jakości środowiska także poza ścisłym terenem inwestycji, zostaną utrzymane. Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko stanowi załącznik do wniosku w sprawie wydania decyzji środowiskowej. Może być bezwzględnie wymagany przy niektórych inwestycjach, zwłaszcza takich co do których nie ma wątpliwości, że wpłyną w sposób znaczny na środowisko, wtedy bierze się pod uwagę:

  rodzaj inwestycji

  wielkość produkcji w danym zakładzie

  wszelkie parametry techniczne

  Przepisy nie precyzują kto dokładnie może sporządzić taki raport, ale na pewno dobrze, by sporządziła je osoba mająca w tej kwestii doświadczenie, gdyż jest to niezwykle ważna dokumentacja.
  Dlatego, by być pewnym, że dokumentacja jest prawidłowa zgłoś się do nas już dziś!

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • domki kempingowe »

  Oferujemy Państwu całoroczne energooszczędne domy drewniane parterowe, a dodatkowo z poddaszem użytkowym w systemie budownictwa modułowego, które polega na łączeniu modułów na Państwa działce. W konsekwencji powstaje konstrukcja o stosownie dopasowanej do Państwa wymagań kubaturze - od 36m2 do 152m2. Domy kandayjskie konstrukcję szkieletową stalowo-drewnianą. Szkielet wyprodukowany jest ze stali hutniczej, a dodatkowo profili stalowych połączonych z belkami drewnianymi dzięki czemu konstrukcja jest bardzo masywna, stabilna i trwała. Szkielet podłogi składa się z prowadnic, które przygotowane są z dwuteowników a rama wzmacniająca ściany z profili stalowych zimnogiętych. W tak przygotowany szkielet stalowy dopasowuje się szczegóły konstrukcyjne z drewna. Elementy drewniane przygotowuje się na specjalnych stołach stolarskich i skręca za radą atestowanych wkrętów, blach i kątowników do drewna. Podłoga w naszych domach ma gęste użebrowanie (deska konstrukcyjna co 17 cm), skręcona jest z obu stron płytą OSB budując tzw. konstrukcję, , plastra miodu". Bardzo podobnie wyprodukowany jest strop. Wszelkie wolne przestrzenie w konstrukcji wypełniane są materiałami izolacyjnymi w szczególności w miejscach połączeń tak by nie powstawały mostki cieplne. Izolacja znajduje się zarówno pomiędzy szczegółami konstrukcyjnymi jak i na zewnątrz. Tak przygotowana konstrukcja budynku zostaje posadowiona na poprzednio przygotowanych ławach fundamentowych, w wielu wypadkach 50 cm ponad gruntem. Rozwiązanie takie pozwala zupełnie odizolować budynek od podłoża zabezpieczając w naturalny metodę konstrukcję szkieletową przed zawilgoceniem.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Karta-przedsiewziecia.pl | »

  Co to jest karta informacyjna przedsięwzięcia Z czym to się je Sprawdź na naszej stronie! Dowiedz się więcej o karcie informacyjnej przedsięwzięcia! Karta informacyjna przedsięwzięcia to dokument, który obowiązuje wszystkich inwestorów planujących realizację biznesów i budowli znacznie zanieczyszczających środowisko naturalne. Wszelkie dokumenty składa się w odpowiednim urzędzie gminy. Stosowne organy władzy po zapoznaniu się z wytycznymi, wydają pozwolenie, które jest przepustką do rozpoczęcia wszelkich prac. Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko, inaczej zwany operatem środowiskowym, to dokument, który jest niezbędnym elementem prowadzącym do uzyskania pozwolenia na rozpoczęcie niejednej ważnej inwestycji. Bardzo ważne, aby był on wykonany rzetelnie, przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Osoba wykonująca raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko ponadto powinna posiadać gruntowną wiedzę o aktualnych przepisach, znać dokumentację dotyczącą danego regionu i konkretnego terenu oraz być rzetelna w stosunku do inwestora i obowiązującego prawa.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy - jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie!

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • BUDIMAR chemia budowlana SOPRO »

  Chemia budowlana SOPRO i materiały remontowe wielu marek (SOUDAL, URSA, KNAUF, MODECO, KOELNER, SATYN, CERESIT). Oferujemy atrakcyjne rabaty i promocje dla stałych klientów oraz wykonawców i sprzedawców. Pracownicy firmy pomogą Państwu w doborze odpowiednich materiałów oraz technik wykonania remontu oraz modernizacji. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży firmy SOPRO, dzięki czemu posiadamy w ofercie pełną gamę produktów tego producenta (każdy produkt w dowolnych ilościach możemy sprowadzić dla klienta na indywidualne zamówienie. ) W ofercie sklepu polecamy głównie bezkonkurencyjne pod względem jakości produkty niemieckiej firmy SOPRO. Produkty te charakteryzują się rewelacyjnym stosunkiem ceny do wydajności i wytrzymałości materiału.

  Zapraszamy!!!

  Adres: Nowy Sącz, ul. Głowackiego 36

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma Budowlana INWESTBUD w Bydgoszczy »

  Przedsiębiorstwo Inwestbud działa w Bydgoszczy od 2004 r. Jesteśmy ekspertami w całościowej budowie budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych, a także obiektów przemysłowych i usługowych. Wykonujemy także usługi z zakresu rozbudowy, przebudowy oraz remontów obiektów budowlanych. W ramach naszej działalności zadania wykonujemy od momentu pomysłu poprzez zarys, aż po odbiór obiektu. Jako firma z okazałym wachlarzem usług realizujemy między innymi roboty betoniarskie, ziemne, murarskie, zbrojarskie, instalacyjne, a także dekarskie. W branży budowlanej możemy pochwalić się licznymi realizacjami. Przez cały czas istnienia naszego przedsiębiorstwa postawiliśmy wiele domów oraz innych obiektów budowlanych. Dzięki wielkiemu zainteresowaniu naszą ofertą rozszerzyliśmy zakres przedsięwzięć z Bydgoszczy i okolicy na teren całej Unii Europejskiej. W naszych realizacjach kładziemy nacisk na pewne i sprawdzone technologie, ale również nie unikamy oryginalnych technologii. Zyskane doświadczenie pozwala nam uzyskiwać wysoką jakość wyników pracy przy zachowaniu rozsądnej ceny.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • nowoczesne kratki wentylacyjne »

  Jesteśmy firmą, która od wielu lat trudni się produkcją akcesoriów do instalacji wentylacyjnych czy też klimatyzacyjnych. Jedną z bardzo ciekawych zalet naszej firmy jest posiadanie atestów PZH dla wszystkich naszych produktów. Dzięki dysponowaniu odpowiednim sprzętem produkcyjnym możemy zastrzec sobie każdemu najwyższą forma produktów. Sprzedajemy w szczególności kratki wentylacyjne, nawiewniki, anemostaty i również mnóstwo innych towarów. Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne dające nam możliwość realizację nawet bardzo skomplikowanych i dużych zleceń. Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą dla każdego będzie świetnym pomysłem. Dzięki nam każdy otrzyma doskonałej klasy towary. Zrealizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia, niezależnie od wymagań przed nami postawionymi. Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z nasza stroną internetową.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody zimowe Poznań »

  Zależy ci na tym aby wyposażyć swoje biuro w estetyczne witryny szklane Poznań? Jeśli tak wybierz na nas! Budujemy witryny pod wymiar i zabezpieczamy je na życzenie klienta. Jeśli chodzi o dostępne u nas okna gealan przy ich produkcji wykorzystywane jest aluminium Aluplast, czyli jeden z najbardziej funkcjonalnych tworzyw dostępnych na rynku. Wszystkie pozostałe informacje dotyczące naszej firmy dostępne są na stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z ich treścią oraz zamówienia darmowej konsultacji. Gwarantujmy satysfakcję! Zależy ci na tym aby wyposażyć swój punku obsługi w ładne witryny szklane Poznań? Jeżeli tak postaw na na nas! Produkujemy nawet największe tafle na wymiar i montujemy je na życzenie odbiorcy. Jeżeli chodzi o oferowane przez nas okna gealan do ich wytworzenia wykorzystywane jest aluminium Aluplast, czyli jeden z najbardziej funkcjonalnych tworzyw dostępnych na całym świecie. Wszystkie dokładne informacje dotyczące naszej firmy opublikowane zostały w naszym serwisie internetowym. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią i przeprowadzenia u siebie bezpłatnej konsultacji. Gwarantujmy satysfakcję!

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Operat Wodnoprawny »

  Dowiedz się co powinien zawierać operator wodnoprawny, a przede wszystkim - co to właściwie jest operator wodnoprawny. Operat wodnoprawny pozwala na wykonywanie działań, które mają wpływ na stan wód oraz całą gospodarkę wodno-przestrzenną. Dokument wydawany jest przez organy państwowe, a szczegółowe wytyczne warunkowane są przez przepisy prawne. Niezwykle ważne jest bardzo ścisłe trzymanie się wytycznych warunkowanych przez przepisy dotyczące całego kraju i danego regionu. Tylko prawidłowo sporządzona dokumentacja umożliwia uniknięcie zbędnych problemów. Profesjonalnie stworzony operat wodnoprawny do oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancja powodzenia każdego przedsięwzięcia związanego z gospodarką wodną. Aby wniosek był rozpatrzony pozytywnie nie może zabraknąć żadnego z tych elementów, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na wybór profesjonalnej firmy, która dysponuje urządzeniami pomiarowymi i niezbędną wiedzą. Nasza firma taka jest - zgłoś się do nas – oferujemy najlepsze usługi.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • drut spawalniczy »

  Firma TIS jest na rynku od 1997 roku a oprócz tego oferuje swoim klientom doskonałej jakości materiały spawalnicze. Oferta firmy stale się powiększa o nowe produkty, lecz już teraz mogą Państwo wyposażyć się w materiały ścierne, w skład których wchodzą tarcze do cięcia i również szlifowania o różnorodnych wymiarach. W asortymencie firmy TIS są też materiały spawalnicze (druty spawalnicze, pręty), urządzenia spawalnicze dostępne na zamówienie, uchwyty i również części zamienne MIG/MAG a także TIG, jak i elektrody otulone. Na uwagę zasługują akcesoria spawalnicze, które obejmują maski a oprócz tego przyłbice spawalnicze, osłony twarzy przeciwodpryskowe a oprócz tego szybki w różnego rodzaju rozmiarach. W trosce o Państwa zdrowie firma dostarcza także artykuły BHP tego rodzaju jak rękawiczki robocze, spawalnicze, okulary, fartuchy i nagolenniki.

  Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • kierownik budowy bielsko »

  Ekspert od prowadzenia nadzoru nad pracami budowlanymi, mający wszelakie uprawnienia wiedzę jak i praktyczne doświadczenie składa swoją szczególnie ciekawą ofertę współpracy jako kierownik budowy bielsko-biała, odbioru technicznego, konsultacji technicznej i wielu innych zadań wykonywanych w branży budowlanej. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszam na mój portal.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okna PCV Lublin »

  Polski producent okien i drzwi, firma Pietraszek-Okna zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą na okna pcv lublin lub okna veka lublin. W ramach naszej oferty możemy zagwarantować konkurencyjną cenę i najlepszą jakość produktów produkowanych w oparciu o materiały renomowanych producentów profili pcv i aluminiowych. Nasze wyroby dostępne są w wielu różnych wariantach, wymiarach i barwach. Pomożemy Ci w wyborze i dopasujemy okna pcv do każdego budynku oraz doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania dla wybranych zastosowań. Bez problemu wytłumaczymy różnice między segmentami zawierającymi okna kbe lublin oraz okna veka. Natomiast gdy potrzebujesz drzwi - także znajdziemy takowe. Najtrwalsze, przeznaczone do użytku zewnętrznego lub wewnętrznego, drzwi aluminiowe Lublin - spełnią wymagania każdego.

  Data dodania: 28 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Kraków »

  Jesteśmy przedsiębiorswem z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się produkcją blach oraz bram garażowych. Wszechstronne przeznaczenie stawia blachy trapezowe w gronie niezastąpionych metod krycia dachów. Dotyczy to przede wszystkim budynków przemysłowych, wielkogabarytowych, niestandardowych, a zarazem nowoczesnych w formie aranżacji architektonicznych. Porządny, odpowiedni materiał, dostępność wyboru wśród wielu licznych kształtów i niebanalne wzornictwo sprawiają, że blachy trapezowe są materiałem bardzo charakterystycznym na wymagającym najlepszych zastosowań rynku budowlanym. Brama jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Wygoda użytkowania, bezpieczeństwo, szczelność i doskonała izolacja termiczna to główne zalety naszych bram. Szykowne wzornictwo, zamki z wymiennymi wkładkami, napędy automatyczne do otwierania i zamykania pilotem, okienka i kratki wentylacyjne to kolejne walory.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Włoszczowa »

  Firma Brat-bet zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości szamb betonowych od dwóch dekad. Nasze szamba betonowe, są doskonałym rozwiązaniem dla mieszkań, które nie są przyłączone do miejskich ścieków. Wykonywane przez nas szamba znane są ze świetnej wodoszczelności oraz trwałości oprócz tego dajemy pisemną gwarancję na nasze zbiorniki. Mamy własne maszyny poza tym duże dzwigi dzięki którym jesteśmy w stanie realizować zamówienia na bardzo wysokim poziomie.

  Pewne doświadczenie w produkcji zbiorników betonowych na deszczówkę, szambo i gnojówkę sprawia, iż pragniemy zaproponować każdemu konstrukcje o idealnych parametrach. Są szczelne, trwałe jak i odporne na bardzo dużo czynników, co sprawia, że są w stanie dosłownie służyć latami. Mają dodatkowo potrzebne atesty, świadczące o najwyższej jakości naszych produktów.

  Data dodania: 20 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • ochrona katodowa - ZUA KOREKO »

  KOREKO to firma z ponad trzynastoletnim doświadczeniem w branży usług antykorozyjnych. W naszej propozycji znajdują się między innymi tego rodzaju usługi jak ocena zagrożenia korozyjnego, zabezpieczanie podziemnych konstrukcji stalowych czy kompleksowa ochrona katodowa i również elektrochemiczna. Masz możliwość u nas zamówić też projekt i zrealizowanie kompleksowej ochrony elektrochemicznej podziemnych a także zakopcowanych zbiorników LPG. Za sprawą sporemu doświadczeniu wszystkie nasze usługi realizujemy w sumie profesjonalnie stosując przy tym zaawansowaną technologię a także sprzęt najwyższej klasy jaki dostępny jest nie tylko na polskich jak a także zagranicznych rynkach. Z pełną propozycją firmy a także naszymi dotychczasowymi realizacjami możesz zaznajomić się na firmowej stronie internetowej, która dostępna jest pod adresem: http://koreko. com. pl/.

  Data dodania: 19 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • nowoczesne odkurzacze centralne Radom »

  Super zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest dziś nabyć porządne odkurzacze centralne, z tej racji powstała nasza rzetelna firma, by ułatwić Państwu to zadanie. Nieustannie podążamy za wszelkimi innowacjami w branży, za sprawą czego możemy zaoferować Państwu najnowocześniejsze rozwiązania. Polecamy zwłaszcza niezawodne grzejniki, umywalki, kabiny natryskowe i również systemy grzewcze. Nasza propozycja usługowa kierowana jest do klientów prywatnych a oprócz tego biznesowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z niezwykle dużym zaangażowaniem. Jeżeli uważają Państwo, że wysokiej klasy odkurzacze centralne muszą wiązać się z niezwykle dużymi wydatkami, to po wypróbowaniu naszych usług bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie. Proponujemy nowoczesne systemy grzewcze a oprócz tego sanitarne, których nie znajdą Państwo u konkurencji.

  Data dodania: 15 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Delta | Drzwi i okna do Twojego domu »

  Firma Delta produkuje wysokiej jakości okna i drzwi na terenie całej Polski. Zapewniamy bezpłatny pomiar, wycenę oraz profesjonalny montaż. Pomagamy dobrać stolarkę PCV. Oprócz produkcji zwykłych okien i drzwi produkujemy i sprzedajemy także:
  -okna greenline (okna bezołowiowe),
  -drzwi zarówno wewnętrzne i zewnętrzne,
  -ogrody zimowe z PCV oraz aluminium,
  -aluminiowe fasady,
  -sztukaterie (są to dekoracyjne profile elewacyjne Dr Thomas www. drthomas. com. pl),
  -okna dachowe,
  -parapety zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  -żaluzje wewnętrzne i wewnętrzne,
  -rolety zewnętrzne i wewnętrzne,
  -bramy garażowe.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www. deltaokna. pl, na której będą mogli Państwo dokładniej zapoznać się z produktami, które oferujemy, a także z lokalizacją w jakiej mogą Państwo nas znaleźć!
  Okna Warszawa, okna Białystok, okna Olsztyn, okna Ełk, okna Łomża, okna Ostrołęka, okna Pułtusk, okna Sokółka, okna Wyszków, i wiele innych - to jest właśnie to!

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pozwolenia zintegrowane »

  Pozwolenia zintegrowane zostały wprowadzone do prawa unijnego Dyrektywą Rady Nr 96/61/WE z dnia 24 września 1996 r. Jest to instrument formalno-prawny, pewna forma licencji uzyskiwanej dla różnego rodzaju instalacji przemysłowych, które wprowadzają substancję lub energię powodującą zanieczyszczenie, przez prowadzących działalność przemysłową.
  Organ wydający poświadczenie ma obowiązek analizy i ewentualnej zmiany treści w trybie określonym ustawą. Dokument wydawany jest na czas określony, nie dłuższy niż 10 lat, a urząd ma 6 miesięcy na to, by rozpatrzyć wniosek. Wniosek należy złożyć w dwóch egzemplarzach (papierowym i elektronicznym) przed rozpoczęciem działalności wymagającej uzyskania pozwolenia zintegrowanego. O złożeniu wniosku ponownie należy pamiętać przed końcem ważności dokumentu.
  Aby zyskać pewność, że dokumentacja będzie przygotowana prawidłowo i kompletnie skorzystaj z usług naszej firmy!

  Data dodania: 20 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • płyn do mycia dachu »

  Nasza przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedawaniu elementów dachowych. Na polskim rynku działamy od 1994 roku, przez cały czas rozwijając się oraz oferując naszym klientom jeszcze to lepsze opcje. Podstawą gamy naszych towarów są pokrycia dachowe. Bardzo dużym zainteresowaniem między naszych odbiorców cieszy się blacha powlekana, pochodząca od szwedzkiego producenta. Za sprawą perfekcyjnemu wykonaniu i również poddaniu wymagającym testom, wykazuje ona dużą odporność na wieloletnie działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. W praktyce oznacza to, że będzie miała ona nie tylko swoje właściwości techniczne, ale również nienaganny wygląd stanowiący, który stanowi doskonałą ozdobę budynku. Dostarczamy też karoseria trapezowe, akcesoria montażowe i środki chemiczne do czyszczenia a oprócz tego konserwacji powierzchni dachowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełna propozycją na naszej stronie internetowej lindtech. pl.

  Data dodania: 10 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • pompy hydroforowe »

  Mar-Mag to rzetelna przedsiębiorstwo, która od 1997 roku proponuje swoim klientom najwyższej jakości pompy głębinowe w bardzo przystępnej cenie. Jeżeli nie wiedzą Państwo do tej pory jaką pompę wybrać z naszej szerokiej propozycji sprzedażowej to służymy profesjonalnym doradztwem. Polecamy również nasze niezawodne filtry, odwadniacze, przepustnice i wymienniki ciepła. Wszystkie oferowane przez naszą firmę towary zrobione są z doskonałej klasy materiałów w dbałości nawet o najmniejszych detalach. Ciągle podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu sprzęt z bardzo wysokiej światowej półki. Nie zważając na pomp głębinowych w sprzedaży posiadamy także pompy zatapialne i również obiegowe, które ostatnimi czasy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Dołączcie w dalszym ciągu dziś do grona naszych zadowolonych klientów a także przekonajcie się sami, że to naturalnie nasza firma proponuje najlepszą armaturę przemysłową.

  Data dodania: 09 11 2019 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Kraków