Reklama GoogleFotografia Podkategoria: Fotografia

 • Fotokoma fotografia ślubna Śląsk »

  Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne to nasza pasja.
  Staramy się aby nasze zdjęcia w elegancki i wyszukany sposób opowiedziały historię o dniu Waszego ślubu i wesela. Staramy się, aby nasze prace posiadały odpowiedni klimat i były dostosowane do indywidualnych upodobań Pary Młodej. O tym czy Wasze zdjęcia będą pełne romantyzmu, czy też będą trochę zwariowane - zdecydujecie Wy sami. Naszym zadaniem jest natomiast, aby ich styl i charakter pasował do Was samych.

  W zakresie fotografii ślubnej oferujemy:
  - zarówno pełny reportaż ślubny (tj. : przygotowania, ślub kościelny, wesele, plener ? tego samego lub innego dnia)
  - sesje narzeczeńskie w plenerze
  - jak i tylko zdjęcia z wybranej części (np. sam plener ślubny).
  W ofercie mamy kilka pakietów, ale każdy dostosujemy tak, aby był w pełni zgodny z oczekiwaniami.
  Pracujemy m. in. na terenie miast : Katowice, Sosnowiec, Dabrowa Górnicza, Gliwice, Zabrze, Jaworzno, Olkusz, Kraków, Opole.

  Szczegóły oferty oraz pełna galeria znajduje się na naszej stronie Internetowej.
  www.fotokoma.com.pl
  Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 15 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • fotograf lublin »

  Kiedy kilka lat temu brałam się za robienie pierwszych fotografii ślubnych nie sądziłam, że fotografia ślubna Lublin będzie tak ważną częścią mojego życia. Została nie tylko hobby ale także pracą, która aktualnie wypełnia znaczącą część każdego mojego dnia. Mam fart, że uwielbiam to co robię. Kontakt z ludźmi, możliwość brania udziału w jakże ważnych dla nich chwilach jak ślub, chrzest czy pierwsza komunia święta ich dziecka to nie tylko zaszczyt, gigantyczna radość w mojej osobie, ale także i odpowiedzialność. Wiem, że żadna z chwil, której jestem świadkiem, nigdy więcej się nie wydarzy, a przecież wszystkie są tak ważne dla moich klientów. Między innymi dlatego swoją pracę traktuję tak poważnie, wnikliwie szykuję się do wykonania każdego zlecenia, staram się sprostać wszystkim Waszym oczekiwaniom. Już podczas pierwszego spotkania razem z moimi klientami staramy się ustalić wszystkie szczegóły naszej nadchodzącej współpracy, mówię m. in. w jaki sposób można zrobić bardzo dobre zdjęcia plenerowe, naturalne, spontaniczne a jednocześnie pełne emocji i bliskości. Wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, w przeróżnych warunkach oświetleniowych oraz lokalowych pozwala mi dać Wam gwarancję otrzymania naprawdę ślicznych zdjęć ślubnych. Moi Młodzi są świadomi, że mogą na mnie polegać, że w ogromnie ważnym dla nich dniu ślubu nie muszą się dodatkowo zamartwiać o to, czy fotograf lublin sprosta ustaleniom z przed spotkania i sfotografuje wszystkie ważne momenty w odpowiednie sposób. Pary Młode, które podejmą się współpracy ze mną w spokoju i z radością mogą cieszyć się tym, co dzieje się wokół nich.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maritime Stock Photography »

  W 2014 roku minęła 40-ta rocznica pierwszego zlotu żaglowców, który odbył się w Gdyni. Wówczas, w 1974 roku, imprezę tę nazywano Operacją Żagiel i było to pierwsze tego typu wydarzenie za żelazną kurtyną. Rocznicę tego wydarzenia można uczcić tylko w jeden sposób – zapraszając żeglarski świat do Gdyni! Od 15 do 18 sierpnia 2014 roku gdyński port ponownie wypełnią maszty wielkich rejowców podczas imprezy pod nazwą Operacja Żagle Gdyni. Międzynarodowa flota żaglowców, z których wiele brało udział w pamiętnym zlocie w 1974 roku, na cztery dni zacumuje w mieście z morza i marzeń. Będzie to znakomita okazja, by przeżyć niezapomniane święto młodości, radości i wielokulturowości, obcując z pięknem pełnych gracji białych ptaków oceanów, jak często określa się żaglowce. Międzynarodowa flota żaglowców, z których wiele brało udział w pamiętnym zlocie w 1974 roku, przez cztery dni zacumowały w mieście z morza i marzeń. Pokłady około 20 jednostek udostępnione były do zwiedzania dla wielotysięcznej publiczności. Malownicza parada na wodach Zatoki Gdańskiej, w blasku zachodzącego słońca zakończyła Operację Żagle Gdyni 2014. Podczas pięciu dni, które flota spędziła w gdyńskim porcie, żaglowce obejrzało 1, 9 miliona odwiedzających. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego barwnego, żeglarskiego święta na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pytania na Aska »

  Coraz więcej użytkowników korzysta z portalu, którym jest Ask fm. Każdy pragnie stworzyć jak najlepszy profil. Konieczne są tutaj ciekawe pytania na Aska które zachwycą wszystkich przyjaciół. Przejrzyj już dziś najciekawsze ulepszenia, których nie zobaczysz w żadnym innym miejscu. W naszym serwisie odszukasz wszystko, co ciekawe. Ściągniesz wyraziste tło na Aska które przypadnie ci do gustu. Udostępniane dodatki poselekcjonowane są wedle kategorii. Mamy zabawne gify na aska a także te miłosne, również jak indywidualnie stworzone nazwy na Aska z ciekawymi symbolami. Zainwestowaliśmy wiele czasu pracy w przygotowanie tak obszernego portalu. Przez nas tła na Aska przybrały całkiem nowy, kreatywny wyraz. Co więcej, jak zaproponujesz nam własne pytania na Ask dostaniesz w podziękowaniu darmowe lajki oraz follow profilu. Sprawdź już dziś naszą bazę - wszystkie zasoby są udostępniane zupełnie bezpłatnie.

  Data dodania: 26 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotografia

Fotografia - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Kraków