Reklama GoogleFirmy branże Kategoria: Firmy branże

Firmy branże - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Nowoczesna rekuperacja montaż »

  Nasza firma para się profesjonalnym montażem i serwisem systemów poprawiających cyrkulację powietrza w domach, lecz także w mieszkaniach a także budynkach firmowych. Mamy w propozycji systemy klimatyzacji sprawdzonych a oprócz tego renomowanych wytwórców. Nasi kadra służą poradą a także naturalnie pomogą dopasować odpowiednie urządzenie do potrzeb każdego klienta. Możesz być pewien, że będziesz rad bez względu na tego czy potrzebujesz systemu do domu czy biura. Montujemy także oraz sprzedajemy pompy ciepła, które bezbłędnie współgrają z klimatyzacją w przypadku domów jednorodzinnych. Jest to współcześnie jedno z najlepszych źródeł ciepła a także w połączeniu z innymi nowoczesnymi zastosowaniami takimi jak panele słoneczne pompy ciepła mogą donieść bardzo mnóstwo korzyści. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy jak oraz osoby fizyczne.

  Data dodania: 27 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • kompleksowy serwis drukarek Białystok »

  Bez stosownego wyposażenia, żadne biuro nie może działać. Konieczne są komputery, kserokopiarki, drukarki i również wiele więcej. Z myślą o tym powstała firma Kserfix, działająca na obszarze województwa podlaskiego. Jest to serwis dla urządzeń drukujących różnego rodzaju, który zapewnia szybką a oprócz tego sprawną naprawę praktycznie każdej usterki. W ofercie Kserfix jest również dzierżawa urządzeń, która jest możliwa na bardzo atrakcyjnych warunkach. Prócz tego przedsiębiorstwo proponuje sprzedaż urządzeń oraz materiałów potrzebnych do ich eksploatacji. Wszystko to znaczy zapewniane w rozsądnych cenach, które z całą pewnością pozytywnie wyróżniają firmę Kserfix w stosunku do jej konkurencji. Jest to toteż serwis, z którego usług powinno się jest skorzystać. Namawiamy serdecznie do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 24 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • zawór fi 52 mosiężny »

  Przedsiębiorstwo Supon-Bydgoszcz zajmuje się sprzedażą towarów BHP i również przeciwpożarowych. Znajdująca się w propozycji wysokiej jakości odzież ochronna podlega sprzedaży lub wypożyczeniu. Przedsiębiorstwo para się także sprawami związanymi z wydawaniem sortów BHP dla pracowników. Dobrze zaopatrzone magazyny sprawiają, że klienci mają dostęp do doskonałej klasy towarów o unikatowym wzornictwie i mogą opierać się ich ekspresową dostawę w razie pilnego ich dostarczenia np. na budowę. Następną zaletą są znajdujące się w sprzedaży automaty do wydawania rękawic a oprócz tego ochron BHP przez 24 godziny, co umożliwia niezmienny dostęp pracownikom do ochrony a przez to spadek kosztów. Zespół fachowców służy swoją pomocą a oprócz tego doradztwem klientom, jak i jest otwarty na współpracę z firmami, ażeby zagwarantować komfort i maksymalne bezpieczeństwo ich pracownikom.

  Data dodania: 24 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • niklowanie mazowieckie precyzyjne »

  Już od 37 lat, na rynku polskim rozwija się przedsiębiorstwo KETIW. Jest to przedsiębiorstwo rodzinna, która posiada bogatą tradycję w swojej branży. Specjalnością KETIW jest galwanizacja. Cynkowanie, srebrzenie, miedziowanie... niezależnie od to czego oczekuje nabywca, przedsiębiorstwo ta z całą pewnością wykona całe zlecenie profesjonalnie, precyzyjne oraz w wyznaczonym terminie. W ciągu wielu lat swojego istnienia, z usług KETIW skorzystało dziesiątki klientów. Między nich są także czołowe firmy branży motoryzacyjnej, takie jak FIAT. Pokazuje to, że firma ta proponuje usługi na w zasadzie wysokim poziomie. Ogromną zaletą korzystania z jej oferty są również ceny, które od lat pozostają na niezmienne przystępnym poziomie. KETIW z chęcią podejmuje się nowych wyzwań i przyjmuje wręcz bardzo skomplikowane zlecenia. Jest to toteż firma, której można zaufać z różnymi projektami.

  Data dodania: 21 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • przedszkole Jabłonna - profesjonalna kadra »

  Jak powszechnie rozumie się samo przez się wybór najlepszej placówki, w której uczyć ma się nasze dziecko, jest jednym z najważniejszych a oprócz tego w największym stopniu problematycznych wyborów z życiu. Każdy rodzic chce, ażeby jego pociecha uczęszczała do miejsca, w którym będzie kwitnąć intelektualnie a oprócz tego fizycznie, w którym nawiąże znajomości i również będzie z uśmiechem opowiadać o minionych dniach. Kierując się tymi wszystkimi wyznacznikami przedszkole Misio jest doskonałym wyborem. Placówka zlokalizowana w Tarchominie zapewnia dzieciom świetny rozkwit. Przedszkole oferuje szeroką listę zajęć, w której progam wchodzą zajęcia językowe, kulturalne, czy ogólnorozwojowe. Prowadzone są również zajęcia zgodne z państwowym programem nauczania. Gdyż przedszkole posiada własną kuchnię potrawy są zbilansowane oraz zgodne z dietą każdego malucha. Przedszkole Misio zaprasza wszystkie dzieci już od 2 roku życia.

  Data dodania: 09 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • najlepsza odzież reklamowa »

  Przedsiębiorstwo Rok z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w produkcji a także dystrybucji odzieży reklamowej. Dysponuje długoletnim doświadczeniem w branży odzieżowej. Wychodzi naprzeciw potrzebom właścicieli firm zainteresowanych zwiększeniem rozpoznawalności swoich biznesów. Oferuje wysokiej klasy ubrania oraz artykuły z logo, umożliwiające wzmocnienie pozycji marki na rynku. Posiada innowacyjnie wyposażony park maszynowy oraz system komputerowego przygotowania produkcji. Współpracuje z renomowanymi dostawcami tkanin. Korzysta z takich metod zdobienia jak druk cyfrowy, haft komputerowy, sitodruk i nie tylko. Gwarantuje doradztwo na każdym etapie współpracy i precyzyjną wycenę zamówień. Udostępnia próbki a także wzorniki materiałów. W ofercie firmy Rok dostępna jest także biznesowa i również robocza odzież reklamowa oferowanych marek.

  Data dodania: 09 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalne usługi porządkowe »

  Firma EZT S. A. z siedzibą w Sosnowcu to przedsiębiorstwo o rozległym profilu działalności. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży usług porządkowych, lecz lecz i. Para się także ochroną osób i mienia, systemami zabezpieczeń technicznych oraz malowaniem proszkowym. Oferuje utrzymanie terenów zewnętrznych, zarówno utwardzonych, jak oraz zielonych. Zakres działania obejmuje odśnieżanie ręczne oraz mechaniczne dróg, chodników, dachów, a także usuwanie gołoledzi. Jako kompetentna przedsiębiorstwo porządkowa Zakłady Usługowe EZT S. A. świadczą usługi czystościowe wewnątrz oraz w oddali budynków. Szeroka oferta obejmuje sprzątanie biur, hal produkcyjnych, mycie konstrukcji na wysokościach oraz bez liku więcej. Przedsiębiorstwo zatrudnia biegły personel a oprócz tego korzysta z innowacyjnych, sprawdzonych rozwiązań. Zapewnia atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 04 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • żeliwo szare »

  W 1945 roku nasza odlewnia żeliwa rozpoczęła swoją aktywność. Do dnia dzisiejszego świadczymy usługi na najlepszym poziomie. Tak długoletnie doświadczenie pozwoliło nam lepiej poznać rynek i jego potrzeby. Wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenia sprawiła, że hartowanie stali nie ma dla nas żadnych tajemnic. Posiadamy specjalistyczny przybory a oprócz tego doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę. Jesteśmy w stanie wykonać dużo różnego rodzaju odlewów oraz zapewniamy ich wysoką jakość. Na naszej firmie można polegać. O ile chcesz skorzystać z naszej oferty, to po prostu skontaktuj się z nami a oprócz tego wspólnie ustalimy warunki współpracy. Zaufaj firmie z tradycjami a także z wieloletnim doświadczeniem, a z całą pewnością nie będziesz tego żałować. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do kontaktu.

  Data dodania: 04 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Hydroizolacja pod deski tarasowe »

  Jeśli interesują Państwa nowoczesne izolacje pod deski tarasowe, to jak najszybciej odwiedźcie naszą stronę firmową i również stricte zapoznajcie się z najnowszą propozycją sprzedażową. Tarasy a także balkony jak powszechnie wiadomo są przez cały czas poddawane różnorodnych szkodliwym czynnikom atmosferycznym. Dużym zagrożeniem są nie tyle wysokie temperatury, ale także promieniowanie UV, z tej racji należałoby jak najszybciej sięgnąć po sprawdzone a oprócz tego niezawodne izolacje pod deski tarasowe. Tylko skuteczna izolacja jest w stanie zapewnić pełną ochronę przed wodą deszczową i również zalegającym śniegiem. W naszej rozległej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo również nowoczesne hydroizolacje do łazienki, impregnaty do tarasów i specjalną folię do tarasów i również balkonów. O ile nie wiedzą Państwo na jakie produkty fundnąć to służymy profesjonalnym doradztwem.

  Data dodania: 31 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Dom seniora Warszawa »

  Prywatny Dom Opieki Senior Marina usytuowany nad Zalewem Zegrzyńskim, w Ryni niedaleko Warszawy. Propozycję kieruje do osób, które z racji wieku lub stanu zdrowia potrzebują fachowej, całodobowej opieki i pielęgnacji. Zatrudnia doświadczoną kadrę opiekuńczo-pielęgniarską. Gwarantuje w dodatku opiekę lekarza oraz rehabilitanta. Oferuje pobyty stacjonarne krótko- a także długoterminowe, opiekę oraz rehabilitację poszpitalną, a także turnusy rehabilitacyjne a oprócz tego pobyty wakacyjne dla seniorów. Dom seniora dysponuje komfortowymi pokojami 1- albo 2-osobowymi z łazienkami, telewizorami, dostępem do Internetu a oprócz tego widokiem na park leśny. Zapewnia wyżywienie dopasowane do indywidualnych wymagań a oprócz tego stały dostęp do zimnych oraz gorących napojów. Pensjonariusze mogą partycypować w nowoczesnych formach terapii zajęciowej a także ciekawych wydarzeniach kulturalno-artystycznych.

  Data dodania: 30 01 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy branże

Firmy branże - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token:
Pozycjonowanie Kraków