Reklama GoogleStrony związane z hasłem 'toczenie cnc':

 • Obróbka CNC »

  Nasza firma specjalizuje się w obróbce skrawaniem, obróbce plastycznej na zimno. W trakcie kilkunastu lat działalności uzyskaliśmy niebywale ważne doświadczenie w branży, a także uzyskaliśmy szacunek u ogromnej ilości klientów. Głównym kierunkiem pracy naszego zakładu jest produkcja zleceniowa, a w szczególności: produkcja detali metodami obróbki skrawaniem, regeneracja i serwis przyrządów. Zajmujemy się także wytwarzaniem nietypowych detali, zgodnie z dokumentacją lub wzorem. W zakresie usług naszej firmy posiadamy też regenerację i serwis przyrządów. Posiadamy maszyny konwencjonalne a także maszyny CNC. Jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość naszych wyrobów oraz niską cenę usługi, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów o czym mówi fakt, że ogromna liczba naszych klientów poleca nasze usługi swoim znajomym, rodzinie. Aby dobrze poznać nasz zakład, serdecznie zapraszamy do wizyty na naszej witrynie www.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Toczenie CNC »

  Jedną z metod obróbki metali oferowaną przez naszą firmę jest toczenie cnc. Odbywa się ono na nowoczesnych tokarkach sterowanych numerycznie, a obsługiwanych przez doświadczonego operatora. Nasza firma oprócz usług toczenia posiada również usługi frezowanie cnc, obróbki elektroerozyjnej i szlifowania płaszczyzn. Zajmujemy się precyzyjną obróbką metali, aluminium i tworzyw sztucznych. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników pozwala nam na podejmowanie się najbardziej skomplikowanych projektów. Współpracujemy z wieloma dużymi firmami w kraju i zagranicą, a grono naszych klientów powiększa się z każdym miesiącem. Jeżeli wiec poszukujesz profesjonalnej firm działającej w branży usług cnc to z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę i zrealizujemy zlecenie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

  Data dodania: 05 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • http://www.metalimpex.com.pl | obróbka skrawaniem dolnośląskie »

  Przedsiębiorstwo METALIMPEX dostarcza najlepsze rozwiązania z zakresu obróbki metali a oprócz tego oryginalnych części do maszyn rolniczych. W ciągu wielu lat pracy w branży (firma powstała w 1985 roku) zdążyliśmy ugruntować naszą pozycję na rynku. Jesteśmy w posiadaniu innowacyjnego oraz rozbudowanego parku maszynowego, za sprawą czego możemy zaoferować Państwu rozległy wachlarz usług. Działamy przede wszystkim na terenie województwa dolnośląskiego, chociaż jesteśmy równolegle otwarci na współpracę z każdym klientem. W naszej propozycji są takie usługi jak fachowa obróbka skrawaniem metali oraz tworzyw sztucznych, toczenie CNC, frezowanie CNC, przetwarzanie stali nierdzewnej, spawanie metodami TID oraz MAG a oprócz tego cięcie na piłach taśmowych. Zyskaliśmy w tej chwili duże grono zadowolonych klientów i jesteśmy pewni, że Państwo również będą zadowoleni.

  Data dodania: 20 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gumowanie »

  Metalko istnieje od 1992 roku. Obecnie przedsiębiorstwo realizuje kolej usług z zakresu serwisu i modernizacji sprężarek a także aparatury chemicznej, produkcji części do maszyn i regeneracji armatury przemysłowej. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem, wobec tego jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość świadczonych usług i również produkowanych towarów. W zakresie usług mieści się realizacja zamówień na zamówienie, tak aby zupełnie odzwierciedlić oczekiwania Klientów. Nie boimy się wyzwań, wobec tego podejmujemy się także wykonawstwa inwestycji jako generalny wykonawca. Wykształcona kadra pracowników i również innowacyjny park mechaniczny pozwalają nam podołać wymaganiom rozległego grona Klientów. Nasze produkty sprzedajemy między innymi na rynku krajowym jak i produkujemy na eksport. Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 28 01 2018 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Kraków