Reklama GoogleStrony związane z hasłem 'przewóz osób':

 • wynajem autokaru w sopocie »

  Usługi przewozowe Dobrucki to specjalistyczny przewóz osób dający wysokie możliwości na temat lokalizacji, do jakich nasze autobusy podróżują. Jesteśmy firmą z tradycjami, ponieważ przeprowadzamy transport autokarowy już od przeszło trzydziestu lat. Przez ten okres pozyskaliśmy wiele cennych doświadczeń, dzięki czemu możemy dziś realizować usługi na właściwym poziomie. Każdy nasz autokar przeszedł szereg testów technicznych, zanim został przyjęty do oferowania usług jak na przykład przewozy autobusowe czy wynajem autokaru. Wystarczy nabyć u nas bilet autokarowy i już można się przygotować na podróżowanie w wyśmienitych warunkach. Przewóz osób w tak komfortowych warunkach może być wyłącznie u nas. Przy okazji gwarantujemy przystępne ceny, z pewnością przypadną Państwu do gustu.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Complex - Busy do Niemiec Holandii Piła »

  Z tym dalekim krajem to może lekka przesada, ale mówiąc o usługach świadczonych przez firmę Complex z Piły, trzeba powiedzieć, że mamy do czynienia z jednym z solidnych przewoźników. Działalność firmy Complex jest bardzo rozbudowana, o czym przekonujemy się ze strony pilatransport. pl. Przewozy organizowane są z wielu miast Wielkopolski i nie tylko, dzięki czemu wszystkie chętne osoby mają bardzo dobrą opcję jeśli chcą wyjechać do Holandii, do Belgii czy też do Niemiec. Warto tej ofercie bliżej się przyjrzeć, wybrać idealną ofertę, a tym samym zapewnić sobie zawsze bezpieczną podróż w luksusowych warunkach. Ponieważ zależy Ci na wygodnym dostaniu się do miejsca docelowego zachęcamy to zapoznania się szczegółowo z naszymi usługami na naszej stronie jak najszybciej na pewno nie pożałujesz.
  W krótkim czasie oraz nie drogo to nasza domena, wszelkich informacji udzielimy telefonicznie lub mailowo.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób w Warszawie - Artrans »

  Naszą funkcjonowanie rozpoczęliśmy w 1998 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnimi tradycjami handlowymi, a oprócz tego transportowymi. Oferujemy transport osób oraz dodatkowo transport sanitarny. Nasi konsumenci to przede wszystkim spółki logistyczne, kluby sportowe, szpitale, szkoły, zakładanie się opieki zdrowotnej, biura turystyczne i osoby prywatne. Istniejąc na rynku transportowym przeszło 10 lat, zdobyliśmy wiedzę praktyczną, a oprócz tego wiedzę, przy użyciu którym robimy nasze usługi z całkowitym profesjonalizmem. Świadczymy usługi przewozowe na rzecz ludzi indywidualnych oraz grup zorganizowanych na wszystkie przyjęcia, bankiety, wycieczki, kolonie, ziele szkoły, innymi słowy mecze. W naszej ofercie znajduje się również przewóz higieniczny. Robimy przewozy na rzecz osób własnych na tryb, przeszczepy, do sanatoriów, szpitali, oznacza to przewozy krwi bądź narządów do transplantacji. Nasi kierowcy to osoby z długoletnią praktyką, a oprócz tego doświadczeniem w transporcie osób. Klientom zapewniamy wygodę, komfort i bezpieczeństwo jazdy.

  Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych KATOWICE »

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym KATOWICE.

  Kurs obejmuje przewóz osób, przewóz rzeczy, spedycja.

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych uprawnia do uzyskania:
  - Licencji lub zezwolenia na wykonywanie krajowego i międzynarodowego zarobkowego transportu drogowego osób lub rzeczy
  - Licencji spedytora - na wykonywanie pośrednictwa w zakresie wykonywania transportu rzeczy

  W cenie kursu: podręcznik, materiały w wersji elektronicznej oraz dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych

  Czas trwania szkolenia: 3 weekendy

  Forma zajęć: wykład, dyskusja, zajęcia praktyczne

  Szkolenie obejmuje następujący zakres programowy:
  - Prawo handlowe
  - Prawo socjalne
  - Prawo podatkowe
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Dostęp do rynku
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób

  Kurs oraz egzamin odbywa się w Katowicach. Naszym kursantom zapewniamy bezpłatny parking przy budynku.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Busy Niemcy i pomorskie »

  Busy do Niemiec to w dzisiejszych czasach bardzo dobry pomysł na biznes. W dalszym ciągu sporo Polaków jeździ do pracy w Niemczech. Większość z tych osób, jak i nie wszyscy, wybierając transport, wybiera właśnie transport busem, niż transport we własnym zakresie.
  Może jednak jesteś osobą, której marzy się wyjazd z pomorskiego lub zachodniopomorskiego za granicę, a nie masz własnego środka transportu? Żaden problem busy pomorskie do Niemiec, przewozy pomorskie to już też nic nowego. Wystarczy wyszukać odpowiednią firmę, której bus, odbierze nas z dogodnego dla nas miejsca i odstawi w miejsce docelowe. To naprawdę proste. Wystarczy jeden kontakt z firmą by zrobić rezerwacje i można cieszyć się myślą o podróży w być może nowe, fascynujące miejsce na zachód od naszej granicy. XXI w. otwiera całkiem nowe możliwości. Warto z nich skorzystać.

  Data dodania: 12 11 2022 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Kraków