Reklama GoogleOprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

 • Program pit 2014 - łatwe i bezbłędne pity »

  Jeśli jesteśmy osobą pracującą, to mamy obowiązek sporządzić nasz pit 2014 / pit 2015 i uregulować sprawy podatkowe z fiskusem. W zależności od tego, na jakiej zasadzie wykonujemy własną pracę, możemy się rozliczać albo raz w przeciągu roku, albo znacznie częściej. Zwykle wypełnianie rozliczenia podatkowego pit 37, pit 36 i innych pit 2014 / pit 2015 nie należy do naszych ulubionych czynności, a przeważnie do takich, które mogą być dla nas wyjątkowo stresujące. Aczkolwiek nie musimy tego typu formularza uzupełniać samodzielnie, jeżeli nie jesteśmy całkowicie pewni, co zapisać w danych miejscach. Zamiast tego, mamy możliwość skorzystać z atrakcyjnego i nowoczesnego oprogramowania, takiego jak program pit 2014 firmy FORMAT.
  Zauważymy, że jest to rozwiązanie zarówno dobre dla osób, które pracują na etacie, jak i dla tych, którzy mają własną firmę. Niezmiernie prosto można za pomocą takiego oprogramowania wybrać właściwy formularz pit 2014 ( m. in. pit 37, pit 36, pit 36L), jak również wypełnić go, nie popełniając pomyłki. To, co mamy szansę spostrzec, to fakt, że program ten jest wyjątkowo przejrzysty, a duże wersy uniemożliwiają w zasadzie popełnienie jakiejkolwiek omyłki. Aczkolwiek, żeby na sto procent do niej nie doszło, program pit 2014 jest także wyposażony w funkcję pomocy, czyli na przykład w informacje, co powinniśmy umieścić w określonym polu. Przyznamy też, że jeśli nic nie wpiszemy w wymaganą rubrykę, wyświetli się ona na czerwono, gdy przejdziemy do sprawdzenia dokumentu. Jest to dla nas niezwykle pomyślna informacja, gdyż daje nam taką pewność, iż jeżeli o czymś zapomnimy, nasz wydruk nie zostanie wtedy przypadkowo przesłany. Program pit 2014 FORMAT to pewność, że łatwo i bezbłędnie sporządzimy nasze pity 2014 / pity 2015 a na wykonanie tej czynności przeznaczymy tylko kilka minut. To szybki zwrot podatku.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kpir program »

  Super Księga Podatkowa - SKP kpir program sprawi, że będziecie mieli możliwość wreszcie zmienić działania własnej działalności gospodarczej. Bo co jak co, lecz z całą pewnością używanie tego oprogramowania jest w stanie dać wielce dużo dobrego. Można powiedzieć, iż jeśli w grę wchodzi program do księgowości, to akurat kpir program SKP jest na ten moment bardzo sensownym wyborem. Z tym oprogramowaniem czynności księgowe firmy są proste i zajmują mniej czasu, a dodatkowo nie popełniamy błędów.
  Przede wszystkim użytkownicy są w stanie docenić to, że jakby nie patrzeć Super Księga Podatkowa jest niesamowicie łatwy w obsłudze. Dosłownie każdy, nawet początkujący, będzie wiedział automatycznie jak SKP musi być obsługiwany. To naprawdę łatwe i szybkie wprowadzanie danych księgowych. Do tego ciężko nie powiedzieć, że jest to niemal kombajn - to znaczy chodzi o to, iż charakteryzuje się wielką ilością wszelkiego rodzaju funkcji. Choć jeśli dla kogoś niektóre opcje są zbędne, to przecież bez problemu można ich nie brać konfigurując swój program. Wtedy kpir program SKP jest mniejszym wydatkiem. Oprogramowanie dedykowane jest przede wszystkim dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych.
  W takim razie bardzo serdecznie zapraszamy do pobrania wersji testowej Super Księgi Podatkowej - kpir program i dobrania przydatnych dla firmy modułów. Możliwe jest również skorzystanie ze szkolenia online, które zapozna z funkcjonowaniem tego oprogramowania. Można także skorzystać z pomocy naszych konsultantów.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • pit-format.pl/pit-37 - łatwe rozliczenie pit 37 »

  Każda osoba, która pracowały w 2018 roku etatowo, w oparciu o umowę zlecenie bądź o dzieło, ma obowiązek złożyć zeznanie podatkowe i tym samym wyliczyć podatek dochodowy za rok 2018. Z uwagi na to, że roczne rozliczenie pit 37 wciąż sprawia kłopot – dlatego bezpłatnie można pobrać z Internetu Pit Format https://www. pit-format. pl/pit-37, który pomoże wypełnić właściwą deklarację podatkową.
  Ten darmowy program Pit 2018 pozwala na wypełnienie zeznań podatkowych także tym, którzy mają swoją działalność gospodarczą, rozliczają się ryczałtowo. PIT Format usprawnia rozliczenie pit 37 czy też pit 28, pit 36; jednak znajdują się tu także inne, deklaracje podatkowe pity 2018/pity 2019. Program ma wiele dobrych stron. Jest bardzo łatwy w obsłudze, możemy go zainstalować na komputerze lub uzupełnić pit bezpośrednio przez Internet online. Cała operacja trwa zaledwie kilka minut. Ułatwi także przekazać nasz 1 procent odpisu podatku dla OPP.
  Stosowany jest także przez biura, agencje pracy zatrudniające obcokrajowców, OPP oraz kancelarie podatkowe, co sprawia, że jest ponadto bardzo popularny. Jednak najczęściej program wybierają osoby zatrudniane na różnego typu umowy, deklarujące zarobki rozliczane przez pośrednictwo płatników – a zatem te, które powinny uzupełnić pit 37.
  Pit Format to jeden z najczęściej wybieranych programów, pomagających wykonać roczne rozliczenie podatku pit 2018/pit 2019. Składanie zeznania podatkowego to obowiązek osoby posiadającej dochody we wskazanym roku kalendarzowym. Chociaż może się to wydawać trudne, z odpowiednią pomocą wypełnienie deklaracji okaże się niezwykle proste a do tego szybko otrzymamy zwrot podatku. Tak więc skorzystajmy z pomocnego programu PIT Format i wykonajmy łatwe rozliczenie pit 37.

  Data dodania: 26 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nieograniczony hosting www za 99 zl rocznie »

  Nie ograniczaj się! Jesteśmy pierwszym naprawdę nieograniczonym hostingiem, bez ukrytych haczyków. Gwarantujemy 99, 99% dostępność naszych usług wraz z obsługą klienta w dzień i noc, w weekendy i święta. Nieograniczony hosting www ZENDEGO. PL.

  Skorzystaj z naprawdę nieograniczonych usług:
  - Darmowa domena k hostingu
  - Kazdy trzeci rok hostingu za darmo
  - Nieograniczona przestrzeń
  - Dowolna liczba kont mailowych
  - Dowolna liczba własnych domen
  - Nieograniczony transfer danych
  - Obsługa klienta w dzień i noc
  - Nieograniczona liczba wizyt
  - Gwarantujemy 99, 99% dostępność
  - Codzienne kopie zapasowe danych

  To wszystko tylko za 99 zł rocznie z VAT.

  Oszczędzaj jeszcze więcej. Zamów nieograniczony hosting i zarejestrujemy przez Ciebie wybraną domenę. pl lub funkcjonalną domenę (np. . com. pl, . net. pl itp. ) za darmo. Przy odnowieniu hostingu o kolejny rok odnowimy rejestracji Twojej domeny również za darmo.

  Hostujesz u nas przez wiele lat? Nagrodzimy Cię za Twoją lojalność. Każdy trzeci rok dajemy Ci cały rok hostingu gratis i nawet odnowimy Twoją dowolną domenę na następny rok gratis. Bez ukrytych dodatkowych opłat.

  Nie ma znaczenia, czy chcesz zamówić hosting lub domenę, potrzebujesz pomoc ustawić usługę oraz po prostu porozmawiać. Jesteśmy do Ciebie dyspozycji.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • obsługa informatyczna firm »

  Chcesz skorzystać z usług doświadczonej firmy, która zajmie się obsługą informatyczną Twojej firmy? O ile tak to na pewno powinieneś zapoznać się z oferowanymi przez nas usługami. Lokal naszej firmy jest w Poznaniu. Od sporej liczby lat zajmujemy się realizacją usług nawet dla najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy pewni, że każdy kto zdecyduje się na podjęcie współpracy z nami będzie mógł cieszyć się porządnie działającymi komputerami w swojej firmie. Zakres działania prac jakie wykoujemy obejmuje takie zlecenia jak obsługa informatyczna, dzierżawa infrastruktury, obsługa APN względnie outsourcing oprogramowania Microsoft. Jesteśmy przekonani, że każdy kto określi się na podjęcie współpracy z naszą to doskonały pomysł. Dajemy gwarancję na świetną jakość usług realizowanych przez naszą firmę. Wybór naszej firmy pierwsza klasa konstrukcja.

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • SKP program książka przychodów i rozchodów »

  Prowadzący biura rachunkowe jak i posiadacze małej lub średniej firmy z pewnością wiedzą, że księgowość czasem może sprawiać problemy. By prawidłowo prowadzić księgowość, można sobie pomóc odpowiednim do tego oprogramowaniem. Super Księga Podatkowa to unikatowy kpir program księgowy, który można dostosować do własnych potrzeb.
  SKP program książka przychodów i rozchodów (kpir) jest idealny dla biur rachunkowych oraz firm, gdzie stosowana jest mała księgowość - ryczałt ewidencjonowany albo właśnie Książka Przychodów oraz Rozchodów. SKP to program, jaki używany jest już od 25 lat i pomógł wielu przedsiębiorstwom. To bardzo wygodny sposób na poprawne prowadzenie ksiąg, deklaracji i rejestru. To także jedyny program, który da się samemu skonfigurować. Chociaż jest komercyjny, to jeden z najchętniej wybieranych programów tego typu. SKP program książka przychodów i rozchodów umożliwia wybranie modułów, jakich rzeczywiście potrzebujemy - płacimy wyłącznie za nie, zatem to okazja na oszczędzenie pieniędzy. Pkpir program księgowy Super Księga Podatkowa jest systematycznie poddawany aktualizacjom, aby był zgodny z obecnie stosowanymi przepisami. Gwarantuje także opiekę serwisu, pomoc oraz porady. Teraz książka przychodów i rozchodów nie sprawi nam kłopotów.
  SKP to pkpir program księgowy, który na pewno okaże się przydatny w każdej firmie oraz biurze rachunkowym. Zależnie od potrzeb, da się wybrać różne funkcje, które będą konieczne w dobrym prowadzeniu księgowości. VAT, kilometrówka lub ZUS oraz płace nie będą już kłopotem.

  Data dodania: 05 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla biznesu InsERT »

  Programy dla małych i średnich firm InsERT są dostępne w ofercie szczecińskiej firmy KOMAKO. Warto skorzystać z oferty na zakup Subiekt nexo i wykorzystywać go w codziennej pracy firmy, aby optymalizować prace działu handlowego.
  Subiekt nexo to nowa generacja znanego od dawna programu Subiekt GT. Można go używać do wystawiania faktur sprzedaży i zarządzania magazynem towarów.
  Seria programów InsERT nexo nie kończy się na Subiekcie. Pełna gama zawiera również programy do księgowości i kadr: Rachmistrz, Gratyfikant, Rewizor itp. Dostępne są również programy dla biur rachunkowych.
  KOMAKO od wielu lat jest Autoryzowanym Partnerem InsERT w zakresie sprzedaży tego oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma operuje w Szczecinie i nie tylko, oferując w zasadzie oprogramowanie firmom i instytucjom z całego kraju. Oferujemy wdrożenie programów InsERT w chmurze dla firm o wielu oddziałach.

  Data dodania: 08 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • modelowanie bryłowe »

  Architekci a oprócz tego projektanci to zawody od lat uważane za artystyczne. XXI wiek daje obecnym adeptom w tych dziedzinach, coraz szerszy wachlarz możliwości. Obecnie, nie musisz kreślić na desce. Wystarczy, że kupisz cad dla projektantów. Twój projekt zostanie stworzony szybciej, niż Ci się wydaje. To profesjonalny program, który wspomaga projektowanie w dwu oraz trójwymiarze. Zaawansowane funkcje umożliwiają modelowanie bryłowe, powierzchniowe, oraz hybrydowe. O ile poszukujesz narzędzia, które pozwoli Ci rozwinąć architektoniczne skrzydła, firma megacad. pl, daje Ci multimedialnego pomocnika. Nie czekaj, sprawdź program już dzisiaj. Teraz ograniczeniem jest wyłącznie Twoja wyobraźnia. Gdy poznasz to narzędzie, już nigdy nie skorzystasz, z innego programu. Megacad. pl, wejdź, pobierz, rozwijaj swoje umiejętności. Namawiamy.

  Data dodania: 18 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Moduły Magento, Rozszerzenia Magento, Magento - Enelmax »

  Magento jest platformą pomocną do prowadzenia sklepu internetowego. Magento posiada mnóstwo narzędzi, które ułatwiają utrzymanie biznesu internetowego. Dla Magento istnieje wiele różnych rozszerzeń, jak na przykład: Flag Store Switcher, Birthday Coupon, Agreemants czy DHL. Dla odpowiedniego funkcjonowania sklepu internetowo kluczową rolę odgrywa wysyłka produktów. Moduł DHL dla Magento służy właśnie temu, aby przesyłka naszych produktów była prosta i szybka, a ponadto w odpowiedniej cenie. Dla wygody naszej jak i naszych klientów moduł DHL daje wiele możliwości, jak na przykład: Doręczenie w godzinach 18-22, doręczenie w sobotę, opłata za pobraniem, ubezpieczanie przesyłki, zwrot potwierdzonych dokumentów, potwierdzenie doręczenia, odbiór własny, informacje przed doręczeniem. Po wgraniu modułu DHL na sam początek musimy skonfigurować formę dostawy. Następnie należy ustalić cennik dla wybranych zakresów wag koszyka. Daje to możliwość klientom zobaczenie kwoty wysyłki odpowiedniej dla wagi produktów, jakie maja w koszyku. Moduł DHL daje dużo możliwości. Rozszerzenie pozwala na ustalenie własnego cennika, określenie własnych nazw dla metod dostawy, wybór typu usługi przewozowej, wybór usług dodatkowych, ustalanie kolejności, w której dostawy będą się wyświetlać w sklepie, konfiguracja stawek cenowych, wybór daty nadania przesyłki, dodatkowy komentarz do wydruku na liście przewozowym, wybór rodzaju przesyłki, ustalenia wymiarów i wagi paczek.

  Data dodania: 26 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Program księgowy »

  Firma INFOKRAK stworzyła audycja ERP, którego realizacją jest system obsługujący co niemiara dziedzin działalności przedsiębiorstw. Wyróżnić można jak też: moduł księgowości, finansów, kadr, płac, środków trwałych. Firma obsługuje Jednolity Plik Kontrolny, e-Deklaracje, drukarki i również kasy fiskalne, skanery kodów kreskowych i również QR. Program można obsługiwać zdalnie poprzez Internet. Jeśli chcesz posiadać lepszy program w swoim przedsiębiorstwie, księgować wykorzystując wzorce księgowań, mieć kontrolę zgodności pomiędzy poszczególnymi modułami, używać czytniki kodów i również foldery dyskowe połączone z danymi programu, to coś zdecydowanie dla Ciebie. Oprogramowanie dla firm można nabyć w wersji demonstracyjnej. Następną zaletą jest rozliczanie produkcji, i automatyczny import wyciągów z systemów bankowych.

  Data dodania: 26 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Jaki program do fakturowania z jpk »

  Praca w firmach, w których pojawił się program do wystawiania faktur FakturaLight, po pierwsze przyspieszyła, a po drugie pracownicy nie są już tak negatywnie nastawieni do fakturowania. Program co prawda jest zaprojektowany przez specjalistów, ale płynnością obsługi przemawia do każdego użytkownika komputera, zarówno zaawansowanego jak i początkującego. Wpłynęły na to zaawansowane technologie wykorzystane podczas przygotowywania aplikacji, co dodatkowo maksymalnie zabezpiecza dane. Natomiast opinie księgowych pozwoliły przygotować program dostosowany do wymagań prawnych z zakresu podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego. Nie zostały również pominięte przyzwyczajenia przedsiębiorców w zarządzaniu finansami, typami prezentacji danych czy oczekiwań poprawy efektywności fakturowania i pracy. Aby przekonać się, czy program FakturaLight rzeczywiści uprości wystawianie dokumentów sprzedażowych czy zarządzanie rozrachunkami z kontrahentami, pobierz demu ze strony.

  Data dodania: 18 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Rozlicz PIT we Wrocławiu www pit wroclaw pl »

  Pierwszy kwartał każdego roku to czas na rozliczenie podatku. Mało, kto wie, że roczny podatek dochodowy PIT w dużej części zostaje przekazany do gminy, w której został rozliczony. Pieniądze z PIT przeznaczone są później m. in. na budżet obywatelski, transport publiczny, utrzymanie zieleni, edukację dzieci. Dlatego jeśli mieszkasz, pracujesz bądź studiujesz w stolicy Dolnego Śląska rozlicz PIT we Wrocławiu - dochody z PIT są dla miasta bardzo ważne. Nie trzeba być tu zameldowanym – wystarczy w zeznaniu podatkowym podać wrocławski adres zamieszkania. Nie musisz zawiadamiać o zmianie miejsca zamieszkania wcześniejszy urząd skarbowy.
  Rozlicz PIT we Wrocławiu z pomocą programu PIT Format https://www. pit-wroclaw. pl. Z nim szybko i prawidłowo wykonasz roczne rozliczenie podatku niezależnie od tego, jakie miałeś przychody, z ilu miejsc oraz jakie przysługują Ci ulgi i odliczenia. Darmowy program PIT Format nie tylko wylicza i przygotowuje roczną deklarację podatkową np. PIT 37 wraz z załącznikami, ale także ułatwia przesłać PIT elektronicznie do urzędu skarbowego. To bezpieczne i szybkie roczne rozliczenie PIT - duże ułatwienie zarówno dla podatników rozliczających się indywidualnie, jak i wspólnie z małżonkiem, a także dla osób, które samotnie wychowują dziecko.
  Wszyscy, którzy płacą we Wrocławiu podatki, mogą wziąć udział w programie Nasz Wrocław, który umożliwia skorzystanie z licznych zniżek w obszarze m. in. kultury, sztuki, sportu, rozrywki czy edukacji oraz kilku bezpłatnych wejść do wrocławskich atrakcji.
  Tak, więc nie czekaj szybko i łatwo z programem PIT Format www. pit-wroclaw. pl rozlicz PIT we Wrocławiu a pieniądze zostają w mieście - to dzięki Tobie Wrocław może się rozwijać.

  Data dodania: 24 02 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Kraków