Reklama GoogleKoty Podkategoria: Koty

 • czipowanie psów Warszawa weterynaria.waw.pl »

  Jeżeli już szukasz weterynarza dla osobistych zwierzaków to bardzo dobrze trafiłeś. Zapewniamy, że zatrudniamy tylko najbardziej doświadczonych specjalistów, którzy ze stuprocentową pewnością umieją pomóc większości zwierząt niezależnie czy będą to psy, koty i wiele innych rodzajów zwierząt. Miejscem działalności naszej kliniki jest Warszawa i tam również zapraszamy naszych ewentualnych klientów. Jesteśmy pewni, że nasz weterynarz będzie umiał pomóc w praktyce w każdym problemie. Dosłownie o ile będziesz miał problem to oferujemy usługi weterynaryjne poprzez 24h na dobę. Weterynarz 24h jest bardzo wymagany ponieważ zazwyczaj dylematy ze zwierzętami nie czekają na porę dzienną wyłącznie przytrafiają się w nocy. Dlatego też o ile masz jakieś uwagi i potrzebujesz pomocy medycznej związanej ze zwierzętami to dobrze trafiłeś. Pomożemy Państwu za każdym razem i ze Ci.

  Data dodania: 27 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Weterynaryjna Kora »

  Od 1990 roku Przychodnia weterynaryjna Kora działa w Bydgoszczy przy ulicy Moniuszki 5, zapewniając kompleksową opiekę nad zwierzętami. Przychodnia jest czynna przez siedem dni w tygodniu, także w niedzielę i święta, aby zawsze móc służyć pomocą.

  Kora specjalizuje się w leczeniu psów i kotów, czy to w nagłych przypadkach, czy po wcześniejszej rejestracji.

  W ofercie przychodni znajduje się szeroki zakres usług weterynaryjnych, obejmujący opiekę profilaktyczną, doraźne zabiegi lecznicze oraz specjalistyczną pomoc.

  W ramach opieki profilaktycznej zapewniane są regularne wizyty i badania kontrolne psów i kotów. Ponadto, w przychodni Kora dostępne są leki weterynaryjne oraz możliwość wystawienia recept.

  Doświadczeni weterynarze specjalizują się w różnych dziedzinach, takich jak okulistyka, dermatologia, chirurgia, ortopedia i rehabilitacja.

  Data dodania: 12 07 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Koty

Koty - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Kraków