Reklama GoogleAngielski Podkategoria: Angielski

 • Tłumaczenia Narrator »

  Nasze biuro, znajdujące się w Warszawie, zapewnia profesjonalne usługi tłumaczeniowe, w tym tłumaczenia przysięgłe. Zatrudniamy jedynie dobrze wykształconych, odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy, a wszystko w trosce o jak najwyższą jakość naszych usług, czyli o zadowolenie naszych klientów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się o nas więcej. Żeby dobrze przetłumaczyć teksty lub ich korekty, które umożliwią właściwe ich zrozumienie przez odbiorców, zapraszamy do skorzystania z naszego biura tłumaczeń. Tworzymy zarówno tłumaczenie specjalistyczne, techniczne oraz inne niezbędne profesjonalne usługi z tym związane. Prowadzimy tłumaczenie na język: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, hiszpański oraz arabski. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i korzystne ceny dla naszych klientów. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne i firmy. Przyjmujemy także większe zlecenia na tłumaczenie przykładowo całych książek lub stron internetowych.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • angielski Wrocław różne poziomy »

  Język angielski to król wszystkich języków. Jest to w największym stopniu popularny język, który można zastać we wszystkich stronach świata. Warto się go nauczyć, dzięki czemu porozumiewanie się będzie znacznie bardzie ułatwiona, nawet jeśli pojedziecie na zagraniczne wakacje. Zatem z wielką przyjemnością zapraszamy Was do naszej wrocławskiej szkoły językowej, gdzie uczą najlepsi ludzie. Queen's School of English to miejsce, gdzie nauczymy Was tego języka od początku. Zapraszamy na zajęcia osoby, które w dalszym ciągu nic nie umieją, ale także takie, które natychmiast chociaż trochę zapoznały się z tym językiem. Zapewniamy Wam kurs na różnych poziomach zaawansowania. Oferujemy Wam kurs z języka angielskiego biznesowego. Do każdego klienta a oprócz tego jego potrzeb mamy indywidualne stanowisko. Namawiamy na zajęcia do naszej szkoły.

  Data dodania: 21 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne korepetycje z angielskiego Rzeszów »

  Prywatne przedszkole anglojęzyczne jest innowacyjną placówką kładącą duży nacisk na naukę języka angielskiego już od lat dziecięcych. Maluchy chodzące do placówki w całkowicie naturalny sposób poznają podstawy języka i również z czasem swobodnie się nim komunikują. Jednocześnie mogą łączyć naukę z zabawą a także dużą ilością zajęć dodatkowych. Codziennie 5 godzin w przedszkolu obejmują zajęcia z native speakerem, tworzącym przyjazne środowisko anglojęzyczne dla każdego dziecka. Angielski jest podstawą komunikowania się na rynku pracy, jak a oprócz tego na całym świecie. Prywatne przedszkole gwarantuje najlepszą jakość nauczania, stawiając nacisk nie tylko na rozwój talentów językowych. Równie ważne są zajęcia fizyczne, rozwój społeczny jak również emocjonalny dziecka, które zapewniają prawidłowy rozwój i również rozbudzenie zainteresowań dzieci.

  Data dodania: 31 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze przedszkole Bolesławiec »

  Czasami nie wiemy, co zrobić z najmłodszymi, aby się nie nudziły. Szczęśliwie mamy salę zabaw, gdzie możemy je przywieźć. Jest to w dużym stopniu lepsze niż jakiekolwiek przedszkole. Znajdziemy tutaj innowacyjny sprzęt, który przeszedł wszelkie konkretne badania, za sprawą czego można mieć pewność, że jest on zupełnie bezpieczny dla najmłodszych. Maluchy w ogólności będą mogły się tutaj poczuć jak w domu. Mają multum możliwości na wypełnienie czasu a oprócz tego z pewnością nie będą narzekać na nudę. Wspólnie z rówieśnikami mogą zabawiać się w małpim gaju, poskakać na trampolinach, chować się w basenach z kolorowymi piłeczkami czy pójść na zjeżdżalnię. Na domiar tego znajdą tutaj animatorów, którzy mają mnóstwo niezwykłych pomysłów a oprócz tego z zapałem wypełnią czas dzieci pomysłową rozrywką a oprócz tego edukacją. Pożądane byłoby wybrać się na tę salę zabaw a także samemu ją zobaczyć.

  Data dodania: 28 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Kraków »

  Uważasz, że najwyższa pora zadbać o naukę języka angielskiego oraz w związku z tym poszukujesz szkoły językowej? W takiej sytuacji powinno się zdecydować się na ofertę, którą ma Speaking House. Dlaczego warto wybrać Speaking House? Odpowiedź na to zapytanie jest bardzo łatwa — Speaking House to szkoła językowa w Krakowie, która zdaje sobie sprawę z tego, jak przedstawiają się Twoje wymagania. Stawiając na naszą pomoc, decydujesz się na przełamanie barier a oprócz tego swobodną komunikację w języku angielskim. Obawiasz się, że grafik może być problemem? O ile tak, Twoje obawy są całkowicie bezzasadne (grafik jest elastyczny). Co do szczegółów, lekcje odbywają się na co dzień w godz. 9:00-21:00. To od Ciebie zależy, kiedy się spotkamy. Mimo wszystko masz pewne wątpliwości? Jeśli tak, weź pod uwagę, że częścią propozycji są lekcje próbne.

  Data dodania: 27 10 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Kraków